יתרונות השימוש במגבונים

לפני כמה שנים טובות…

אני זוכרת שהפכתי להיות אמא וטיפלתי בתינוקות שלי, כל פעם שהחלפתי להם חיתול זה היה מתיש לשמור על התינוק שלא יתגלגל, לדאוג שלא יקבל מכה בראש מהקיר (כי השידה צמודה לקיר כמובן), ובנוסף לנסות לפתוח את החבילת מגבונים ולנסות להוציא מגבון אחד, זה ברור שזה היה נס אם היה יוצא רק מגבון אחד ,(זאת הייתה משימת חיי) וכשיצאו בוחטה של מגבונים בבת אחת איזה מלחמה הייתה להחזיר הכל חזרה יואו זה היה מתיש..

בזמנו לא הבנתי איך לא חשבו על פתרון הרבה יותר יעיל ונוח ממה שקיים.

אני לא חושבת שבזמנו היו תיקים או ארנקים, עם פתרונות מבריקים כמו הכיס מגבונים שייצרתי במשטח החתלה שלי. היום כבר יש את זה כמעט בכל מוצר.

איך המגבונים משפרים לנו את החיים

המגבונים הלחים מסייעים מאד ומקלים על הטיפול בילדים בכלל ובתינוקות בפרט. תחשבו איזה רעיון גאוני זה מי שחשב על המצאת המגבונים בזכות המגבונים אין לנו בעיה לטייל עם התינוקות כמעט בכל מקום מבלי לחשוש שצריך להחליף טיטול ולנקות אותם כדי שהם ואנחנו נוכל להרגיש נעים מחוץ לבית.

מגבון לח ניתן לניוד קל באריזה בתוך תיק. המגבונים נשלפים באופן מהיר וקל.
רב המגבונים מועשרים בקרמים שונים, המגנים על העור, ומבושמים בבישום עדין, למניעת ריחות רעים, וגורמים לתחושת רעננות אצל המשתמשים בהם.

נח מאד לנקות עם המגבונים הלחים את משטח ההחתלה, להסיר כתמי מזון מבגדים ורהיטים, לנגב את בגדיו של התינוק שפלט מזון, את פניו, גופו וישבנו בעת החלפת טיטול.

אתם שואלים את עצמכם איך המגבונים קשורים לחיתולון ולתיק החתלה ?

ברור אז ככה לכל דבר יש תשובה.

בחיתולון משטח ההחתלה יש כיס מגבונים מיוחד סגור עם רוכסן מתאים כמעט לכל גודל של אריזת מגבונים כל מה שצריך זה רק לפתוח את הפתח של האריזת מגבונים ולהכניס לתוך הכיס המובנה את האריזה. בזמן אמת שולפים מגבון ומנגבים , לא הספיק לכם אחד שולפים עוד מגבון וכך הלאה והלאה. לא צריך להילחם עם המגבונים זה כל כך פשוט ונוח.

בתיק החתלה גם בתוכו יש כיס מובנה למגבונים גם שם מכניסים את אריזת המגבונים וסוגרים עם סגירת סקוטש. ככה שבזמן אמת שולפים בקלות מגבון , מגבון. בפתח הכיס לשליפת מגבון יש כיסוי כדי שהמגבונים לא יתייבשו. עוד רעיון מבריק .

אז מה אתם אומרים המצאה שווה?

תיק החתלה כיס מגבונים