מה זה אנטי בקטריאלי

למה אנטי בקטריאלי? מה זה ?

למה באמת? מה זה בכלל?

היום עם התפתחות הטכנולוגיה והחשש מהדבקות במחלות, יש כאלה שיגידו שאני מגזימה וצריך לתת לילדים להתלכלך אבל עד כמה ? ויש את החרדתיים (אני הייתי כזאת עם הבן הבכור שלי אל תדאגו זה עבר לי לאט לאט)

היום בעולם המודרני אנחנו כל כך אוהבים את התינוקות שלנו וחוששים מכל מחלה במיוחד אצל הקטנטנים שלנו.

אנחנו באופוריה כשהם נולדים ושומרים עליהם כמעט בתוך צמר גפן רובינו ככה לא???

אנחנו חוששות לשים אותם במעונות/ גנים. תמיד מחפשים חלופות כמו: סבתוש (הדבר הכי מושלםםםם שיכול להיות) אבל לא כולנו התברכנו בסבתות שיכולות לעזור.

אז חלקינו מנסות להאריך את חופשת הלידה ככל שאפשר עד שנגמרים המזומנים בערך…

ואז עם רגשות אשמה כבדים בלית ברירה מחפשים את המסגרת הכי מושלמת לתינוקות שלנו, זאת משימה לא פשוטה, כדי למצוא מטפלת שנראית לנו הכי מתאימה או מעון מקצועי, חם ואוהב.

למצוא את האחת או את המסגרת האמינה, חמימה ואוהבת והכי מקצועית שיש למתוקים שלנו זאת משימה קשה אם לא הא…

אז אחרי שחיפשנו, שאלנו, התייעצנו עם שכנות, חברות, אחיות, גיסות, אמהות. עד שסוף סוף הגענו להחלטה  ומצאנו את האחת שמתאימה לנו. אנחנו רוצים להיות רגועים שהמתוקים שלנו בידיים טובות ולא טעינו. ועכשיו מגיע שלב ההסתגלות שזה גם שלב חשוב לא פחות ולחלק מאיתנו גם לא פשוט, אנחנו בטוחות שעכשיו הכל מאחורינו וילך חלק.

הכל יעבור בצ'יק צ'ק קמים בבוקר, מתארגנים, יוצאים לדרך נפרדים והולכים לעבודה (זה רק בסרטים)

אופס מגלים שלא הכל חלק יום בהיר אחד הקטנטן קם עם עין סגורה, תפרחת בכל הגוף, חום לא ברור, בכי לא מוסבר, ועוד כמה סממנים שמופיעים חלקם קלים ועוברים מהר וחלקם פשוט לא.

כמה שזה מתיש ….

אז איך כל הדבר הזה קשור לאנטי בקטריאלי שממנו מיוצרים המוצרים שלי

כמו: החיתולון – מזרן ההחתלה לתינוקות ותיק ההחתלה לאמהות :

בעידן של ימינו החליטו למצוא פתרון לנסות למנוע התפשטות חיידקים במקום שבו יש הכי הרבה חשש להידבקויות במחלות כמו בבי"ח לדוגמא ולכן חשבו על פתרון בתחום הטקסטיל והצליחו לייצר בד מיוחד המיועד לציפוי מזרנים שיהיה הגייני תמיד נקי ויימנע הצטברות של חיידקים לא רצויים.

ומכאן נוצר הבד האנטי בקטריאלי ששומר על בריאות תינוקכם ומגן על משטחי ההחתלה שאני בחרתי לייצר עבורכם כדי להגן על בריאות תינוקכם. לאחר מחקר מעמיק שערכתי מתוך מחשבה לייצר מוצר איכותי, בטיחותי שיגן על תינוקכם גם מבחינה בריאותית.

וכשראיתי עד כמה הסוג חומר הזה מעולה מבחינת המרקם שלו שהוא כל כך נעים, מבחינת הגיינה, ומבחינת ניקיון חשבתי לייצר גם תיק החתלה כזה מיוחד גם שיהיה אופנתי ומדליק לאמהות וגם יהיה פרקטי להחתלה מחוץ לבית במיוחד כשבחוץ מסתובבים מלא חיידקים שאנחנו לא מודעים אליהם ולא מעוניינים שיגיעו לתינוקות שלנו.

רוצים לקרוא עוד על אנטי בקטריאלי לחצו כאן 

לעוד כתבה בנושא