מה מיוחד בחיתולון – מזרן לשידת החתלה

סקרנים מה כל כך מיוחד בחיתולון? משטח ההחתלה לתינוקות?

היי, מכירים אותי כבר? רוצים לדעת יותר? לא שמעתם עליי? רוצים לדעת מה כל כך מיוחד בחיתולון?

אתם מחפשים משטח החתלה מיוחד? משטח שעוד לא קיים? משטח שיישרת אתכם נאמנה? מחפשים משטח שיש לו את כל הפתרונות יחד? משטח שיישאר לתווך ארוך ולא יתבלה במהירות? משטח שלא מתלכלך?משטח איכותי? משטח מעוצב שיתאים גם לצבעים של החדר?

מה זה בכלל החיתולון?

החיתולון זה משטח החתלה לתינוקות מיוחד , פרקטי שאני פיתחתי כן אני 🙂 לפני כמה שנים טובות. 

מה מיוחד בחיתולון?

או שאלה טובה, כמה דברים:

  1. הוא מיוצר מבד רחיץ אז דבר ראשון לא צריך לדאוג לכבס אותו פשוט מנגבים אותו שמתלכלך נכון מגניב?
  2. המזרן שלו ממש עבה ככה שזה נוח דבר ראשון לתינוק ולך כמובן . שלא כמו בשאר המשטחים הדקיקים מבד.
  3. יש לו דפנות הגנה מסביב למשטח, מרופדות ז"א אם את מניחים את החיתולון על שידה צמוד לקיר אין חשש אם התינוק יזוז והראש יפגע בקיר, הדפנות מגנות על הראש שלו אפשר להיות רגועים.
  4. בדפנות מסביב יש כיסי אחסון בדיוק בשביל כל מה שצריך לחתל ויותר, ככה לא צריך להניח על המשטח שום דבר וזה משאיר מקום חופשי ומרווח לתינוק.
  5. אה כמעט שכחתי יש למשטח כיס מגבונים ממש מגניב כדי לשלוף מגבונים בזמן החתלה בלי בעיה, מבלי להסתבך ולנסות להוציא מגבון.
  6. עוד משהו חשוב הוא מיוצר מבד אנטי בקטריאלי מה זאת אומרת? לא שמעת על זה? זה בד מיוחד שיש לו ציפוי שמונע הצטברות של חיידקים על המזרן פשוט שומר על הגיינה ובריאות התינוק חכם?
  7. משהו חשוב רוצים שהמוצץ תמיד יהיה בהישג יד ? יש רצועת סקוטש או בד בדיוק בשביל זה, בשביל מה להתרוצץ ולחפש בכל הבית את המוצץ בדיוק כשמחתלים ? יותר פשוט שהכל יהיה ממש קרוב לידכם.
  8. עוד משהו חשוב ומעניין בא לכם להוסיף משחק שהתינוק לא יאבד עניין ? יש מסביב לולאות סקוטש ובד שתהיה אפשרות להוספת משחקים קטנים או גדולים מה שבא לכם יש מלא מקום.

 נראה לי שציינתי הכל אם שכחתי משהו מוזמנים לשאול בנייד / וואטס אפ : 052-4239336 או במייל : dganit.mahal@gmail.com מה שנוח לכם יותר. לעוד פרטים על החיתולון או מארזי לידה.